Scroll Top

Merhabalar,

Sizlerin mutluluk kaynağı olan evcil hayvanlarınız için gereken ve 10 yılı aşkın zamandır tecrübe ile yoğurduğumuz emeklerimizin sonucu olan ürünlerimizi, artık bir tıkla kapınıza kadar Gönderiyoruz!

Petciyiz.com olarak, kanatlılar grubu, evcil hayvan ve akvaryum malzemelerinde Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği iddiası ile çıktığımız yolda, güvenli alışveriş sistemi ve profesyonel müşteri hizmetleri desteği ile %100 müşteri memnuniyetini garantiliyoruz.

Petciyiz.com olarak uzun yıllardır Muhabbet Kuşu, Papağan ve diğer kuş çeşitlerini yetiştirerek kazandığımız  deneyimi, ARGE ve üretimini kendi yaptığımız mnö MAMMAMİA mix  mama ve MAMA KATKISI  ile size ve evcil hayvanlarınıza sunuyoruz.

Kuşlarınız için en kaliteli mamayı, yemi ve ekipmanları ekonomik fiyatlarla buluşturuyor ve hizmetinize arz ediyoruz.Kuş mamaları, yemleri ve ekipmanları ile  Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliğini sağlıyoruz.

Siz Değerli Müşterilerimizin, evcil hayvanlarınız için almış olduğunuz  yemlerde, mamalarda ve diğer sağlık/bakım ürünlerinde güvenilirliğe ve tazeliğe özen gösterdiğinizi biliyoruz. Biz de Petciyiz.com olarak, evcil hayvanların sağlığı için en taze  yemleri, mamaları, sağlık/bakım ürünlerini, hijyenik koşullarda üreterek; özel saklama ve paketleme koşulları ile evinize kadar ulaştırıyoruz.

Petciyiz.com’ un deneyimli satış ekibi, satış öncesi ve sonrasında aklınızdaki tüm soru işaretlerine çözüm sunarken, alışverişinizde danışmak istediğiniz her konuda %100 güvenli alışveriş ilkesi ile yanınızdayız.

Kuşlar ve Diğer Evcil Hayvanlar Hakkında Merak Ettiklerinizi Blok Bölümünü inceleyip araştırabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru işaretinde, iletişim bölümünde yer alan iletişim araçları ile doğrudan uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Kargo Teslimatlarında oluşan zararlarda ve/veya Müşterilerimizin herhangi bir şekilde MEMNUN KALMADIĞI ürünlerde doğrudan bizler ile iletişime geçmelerini önemle rica ederiz. Memnuniyetiniz için en kısa zamanda ve en etkin şekilde elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Referanslarımız Daima Müşterilerimizdir.

MUSTAFA NİDAİ ÖZTÜRK

KURUŞ Değil GÜVEN Petshopçuluğu İçin Buradayız.

WhatsApp Destek
Merhaba
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?